Predstavitev

Predstavitev nogometne šole NK ŠOŠTANJ

• NK Šoštanj je nogometni klub, ki skrbi za športni in celostni razvoj svojih igralcev. Vpis v selekcijo kluba predstavlja vključevanje otroka v šport in nogometno vadbo ter ponuja vsem otrokom enake možnosti in pogoje za delo in vadbo. V začetnih selekcijah nogometne šole želimo otroke le navdušiti za nogometno igro, jih seznaniti z pravili nogometne vzgoje in igre ter navajati na skupno delo ob spoštovanju reda in discipline ter prijateljstva.
  • Treningi potekajo na igriščih nogometnega kluba, pozimi pa v telovadnicah.
  • Razpored treningov se objavlja na klubski spletni strani.  Ekipe U9 in U11 trenirajo trikrat na teden, ekipe U13 in U15 pa štirikrat tedensko. Vse ekipe, so vključene v redna tekmovanja MNZ Celje oziroma NZS.
  • Vsi trenerji v NK Šoštanj imajo primerno trenersko izobrazbo.
  • Mesečna vadnina znaša 25 EUR, vanjo pa so vključeni vsi avtobusni prevozi za prvenstvena tekmovanja. Vadnina se plačuje 15. v mesecu.
  • V klubu skrbimo za celostni razvoj vsakega igralca,vseskozi spremljamo napredek posameznega igralca.
  • Igralci oz. starši so dolžni javiti morebitne spremembe stalnega naslova, telefonskih številk, daljše odsotnosti,…
  • V primeru različnih poškodb in bolezni je to potrebno javiti trenerju in zdravniški službi.
  • Dogajanje v klubu lahko spremljate tudi na spletni strani: https://nk-sostanj.si/

Vse morebitne težave, nesporazumi in spori se rešujejo skupaj z nogometašem, trenerjem in predstavniki kluba.