SLOVENIJA KAMP 2017 - VABILO

S-kamp tudi letos v Šoštanju... SLOVENIJA KAMP je dnevni kamp, namenjen otrokom, letnik od 2004 do 2010. Dobrodošli so fantje in dekleta. Otroci spoznavajo nove nogometne prijatelje, uživajo v animacijah, predvsem pa zanimivo in aktivno preživijo del počitnic. Rdeča nit letošnjega S-kampa je Liga prvakov, v Šoštanju pa bomo podrobneje spoznali ekipo Borussie Dortmunda, ki je v preteklosti že osvojila evropski klubski vrh. Obiskal nas bo tudi ambasador, ki nam bo iz lastnih izkušenj povedal, kako je igrati v Bundes ligi, saj je v njej zabeležil kar 70 nastopov. Naučili se bomo novih nogometnih znanj in veščin, se ponovno družili s starimi prijatelji ter spoznali nove prijatelje. Za zabavo in animacije je poskrbljeno, prav tako za prehrano... Prijave in informacije na www.s-kamp.si
Datum objave: 12.06.2017

Arhiv novic