KONEC SEZONE

Za nami je še zadnji krog za večino naših ekip. Članska ekipa se je od tekmovanja poslovila z visoko zmago v Kozjem. Retultat na koncu je bil 6:0 v našo korist. Ker je po pričakovanju zmagala tudi ekipa Rogaške, to pomeni, da so naši člani sezono končali na odličnem drugem mestu in so lahko ponosni na opravljeno delo. V naslednji sezoni, pa upamo še na stopničko višje.

Prav tako so prvenstvo končali v vseh mlajših selekcijah. Ekipa U13 je sezono končala z porazom proti ekipi Ljubno (3:4), selekciji U9 in U13 pa se od sezone poslavljata z zmagami. Prvi so zmagali v Ljubnem, drugi pa so doma ugnali ekipo Radeč.

V klubu seveda ne počivamo in še naprej pridno treniramo, hkrati pa smo z mislimi že v naslednji sezoni in že sestavljamo ekipe za tekmovanja.

Datum objave: 06.06.2016

Arhiv novic