POROČILO KROGA

V soboto je bil v Šoštanju pravi nogometni praznik. Pred polnimi tribunami se je odigral pravi derbi vodilnih ekip. Na žalost se na koncu ni izšlo po naših željah. Tekma med Šoštanjem in Rogaško se je končala z rezultatom 1 : 1. Na začetku drugega polčasa je domača ekipa povedla, z zadetkom iz 11m (Omerović). deset minut pred koncem napete in izenačene tekme, pa je gostom uspelo izenačiti in priti do točke, ki je bila velika kot zmaga. Tako imajo igralci iz Rogaške tekmo pred koncem dve točki prednosti in sami odločajo o svoji usodi. Kljub temu je za našimi člani uspešna sezona in že sedaj zremo optimistično v prihodnost in si v naslednji sezoni želimo stopiti še stopničko višje.

S tekmovanjem je že končala ekipa U15, ki se je od sezone poslovila z domačo zmago proti ekipi iz Štor, rezultat je bil 3 : 1. Ekipa U13 je gostovala na Polzeli in izgubila 5: 1.

V najmlajših selekcijah, bomo s tekmovanji zaključili ta teden.

Datum objave: 29.05.2016